Turnaj ve vybíjené Kadaň, 1. března 2018

Ve čtvrtek 1. března se v Kadani konal již tradiční turnaj ve vybíjené. Náš tým nastoupil ve složení: Josef Němec, Pavel Husák, Jan Dudi, Václav Loudil, Romana Bubnárová, Vendula Kroupová a Ivana Pořtová. Ráno naši reprezentanti nastupovali do autobusu celí prokřehlí ze všude zalézajícího mrazu, ale odpoledne cítili hřejivost stříbrných medailí. V konkurenci 7 týmů prohráli pouze s pozdějším vítězem a zejména chlapci předváděli souhru a spolupráci, kterou si osvojili za roky reprezentování v různých sportech. Asi to byla moje poslední příležitost vidět tyto již „skoro chlapy“, které doslova vypiplal pan učitel Pokorný, jak si umí sport užívat a zároveň přinášet radost i úspěchy celé škole. Za pár týdnů je naše škola vypustí do života a já chci věřit, že sportovní radost je bude provázet i nadále.
J. Šmelhausová

Datum vložení: 1. 3. 2018 12:14