ZŠ a MŠ TepliceU Červeného kostela 110 příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Teplice
Základní škola a Mateřská škola Teplice U Červeného kostela 110

Akce spolku

Zobrazeno 1-30 ze 42
Skupinový obrázek našich reprezentantů

MČR v terénní cyklistice Chroustovice, Sruby

Datum: 17. 10. 2021

Letošní, již osmý ročník těchto velmi náročných závodů se pro náš spolek stal opravdu výjimečným, protože jsme celkem získali 4 medaile a z toho 2 zlaté. Takový úspěch se nám v celé historii našich účastí na „kolových“ závodech ještě nikdy nepodařilo vybojovat.

Skupinový obrázek našich reprezentantů

Regionální přebor v přespolním běhu Mostná hora

Datum: 17. 10. 2021

V úterý 12. 10. 2021 se žáci naší školy a zároveň členové SK Teplice ve složení: Holub Dominik (8. B), Fako Simon (8. A), Kima Miroslav (8. B), Lučka Marek (8. B), Gelová Julie (7. A), Lučková Melissa (7. A), Lučka Martin (7. A) zúčastnili 11. PŘEBORU ÚSTECKÉHO KRAJE V PŘESPOLNÍM BĚHU.

U mraveniště

Turistika na Šumavě

Datum: 10. 10. 2021

Ve dnech 7. - 9. října se 12 našich mladých sportovců (3. – 7. třída) zúčastnilo turistického soustředění na Šumavě. Všem se náš krátký pobyt na Šumavě líbil a proběhl ke spokojenosti nejen dětí, ale i dospělých.

Skupinové foto reprezentace

MČR atletika Praha Děkanka 1. října 2021

Datum: 5. 10. 2021

Naši reprezentanti získali na MČR v atletice celkem 14 medailí - přehled v článku uvnitř. Gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

NSA

Dotace 2021 NSA

Datum: 12. 8. 2021

SK Teplice, z. s. získal od NSA dotaci v programu Podpora SK/TJ ZPS 2021 ve výši 80 000 Kč.

Statutární město Teplice

Dotace 2021 Statutární město Teplice

Datum: 12. 8. 2021

SK Teplice, z. s. získal od Statutárního města Teplice dotaci v programu Podpora sporu dětí a mládeže 2021 ve výši 364 769 Kč.

#

Turnaj ve futsalu žáků speciálních a praktických škol

Datum: 17. 1. 2020

V pátek, 17. 1. 2020 proběhl v Kadani turnaj ve futsalu žáků speciálních a praktických škol. Za naši školu se turnaje zúčastnili futsalisté z klubu SK Teplice – Jozef Horvát, Tomáš Brettschneider, Marek Lučka, Simon Fako, Dominik Holub a Martin Lučka. V hráčsky silně obsazeném turnaji, obsadilo naše družstvo, krásné 3 místo. Navíc, po turnaji, bylo naše družstvo oceněno za tým, který nejlépe kombinoval a četl hru. Rozhodně, má toto družstvo potencionál v příštích letech turnaj vyhrát. Z mé pozice doprovodného dozoru futsalistům děkuji za krásný sportovní zážitek a za úspěšné reprezentování naší školy.
M. Tuček

#

Přechod Krkonoš Horní Malá Úpa, 2. – 6. 12. 2019

Datum: 6. 12. 2019

ČSMPS pořádá každý rok turistické soustředění. Tentokrát bylo 16 žáků a 2 učitelé v Horní Malé Úpě a celých 5 dnů bylo opravdu luxusních.
Nejen ubytování, ale i velmi dobrá jídla s možností si vždy přidat co kdo chtěl a hlavně – napadl sníh, takže zimní turistika a bobování. Krom toho každý den k dispozici obrovská tělocvična, posilovna a malá hala na stolní tenis a na naší chatě bowling. Také jsme byli v luxusním bazénu s vířivkou a další den jeli i do Polska, do Karpacze, kde stojí obrovský hotel Sobieski a jeho aquacentrum.
Celý pobyt se vydařil a hodnotím ho jako velmi úspěšný.
D. Pokorný

#

MČR v nohejbalu Kadaň, 28. – 29. listopadu 2019

Datum: 29. 11. 2019

Na tomto mistrovství jsme myslím velmi překvapili – už i s ohledem na to, že vzhledem k malému počtu tréninků díky mojí pracovní vytíženosti jsem žádný velký výsledek neočekával. A ouha – kluci od prvního zápasu vzorně dodržovali pokyny, hráli jako jeden tým, a i přes to, že tréma před zaplněnou halou nám trochu svazovala nohy, tentokrát dali do zápasů vše, co uměli a zcela po zásluze uspěli.
Tým ve složení Marek Lučka, Simon Fako, Pepa Horvát a Jakub Demeter vyhrál všechna svoje utkání naprosto přesvědčivě a díky svým výkonům se všichni stali mistry republiky pro rok 2019. Moc gratulujeme a děkujeme za vzornou a úspěšnou reprezentaci.
D. Pokorný

#

Regionální přebor ve stolním tenisu Litoměřice, 19. listopadu 2019

Datum: 19. 11. 2019

Na tradičním regionálním mistrovství ve stolním tenisu jsme tentokrát zvolili taktiku „mládí vpřed“. Naše barvy hájili především žáci z 5. a 6. ročníků – Martin Lučka, Matěj Botoš a Simon Fako, doplnění o „veterány“ Pepu Horváta a Jakuba Demetera. Do budoucna chceme žáky z nižších ročníků pravidelně do různých mistrovství zapojovat, protože je potřeba, aby získávali nejen cenné zkušenosti od soupeřů, ale také aby se dokázali v atmosféře soutěží soustředit na svůj výkon a neztráceli v průběhu turnaje elán a bojovnost.

#

Regionální přebor BUMBÁC BALL 4. listopadu 2019, Litoměřice

Datum: 4. 11. 2019

Bumbác se u nás na škole stal velmi oblíbenou hrou, navíc se turnajů v této hře účastníme od prvopočátku. Proto jsme i letos byli pozváni na Regionální přebor do Litoměřic, na turnaji hrály smíšené dvojice – družstvo 2 kluci + 2 děvčata.
I letos se nám podařilo získat medaili – bronzovou, stříbrná našemu týmu unikla při stejném počtu bodů jen o skóre. Děkujeme našim reprezentantům jak za podané výkony, tak i za bezproblémovou reprezentaci školy i klubu.
D. Pokorný

#

Běhy Mostná Hora 16. 10. 2019, Litoměřice

Datum: 16. 10. 2019

Jako každý rok jsme si i letos jeli zaběhat na Mostnou horu, kde se běhají tratě 500 m a 1 000 m do kopce. Nabídnul jsem takovou závodní akci i našim mladším, menším sportovcům, aby začali sbírat soutěžní zkušenosti. Bohužel do měsíční uzávěrky časopisu nejsou výsledky všech sportovců k dispozici, takže zatím nemohu zveřejnit přesné pořadí.
Za klub a školu se běhů v kategorii mladších žáků zúčastnili: Lučka Marek a Martin, Šváb Dan, Fako Simon, Botoš Matěj, Nistor Artur a Samuel. Za starší žáky pak Jakub Demeter a Jan Chmel, který ve své kategorii získal 2. místo.
D. Pokorný

#

Memoriál Maxipsa Fíka Bílina

Datum: 28. 9. 2019

Na již tradičních závodech ve skocích se našim reprezentantům mimořádně dařilo, přikládám medailová místa:

#

Mistrovství ČR horská kola Chroustovice, 27. – 28. 9. 2019

Datum: 28. 9. 2019

pořadí již 7. Mistrovství republiky se z původních 6 sportovců účastnilo za náš klub 5 borců: Patrik Kováč – Pešta, Marek Lučka, Simon Fako, Tibor Berky a Pepa Terkel. I přes předpovědi počasí jsme oba soutěžní dny měli krásně, závody byly fajn, a i naše výsledky lze označit za úspěšné, protože jako vždy se všech závodů na kolech účastní i reprezentace svazu, takže konkurence je obrovská a získat v ní medaili se rovná téměř zázraku.

#

Sportovní a náborové soustředění Nymburk 9. – 12. září 2019

Datum: 12. 9. 2019

V letošním kalendářním roce jsme již podruhé jeli do Sportovního a reprezentačního centra v Nymburku. Pobyt probíhal v naprosté pohodě, myslím, že jsme si ho všichni užili jak po stránce sportovní, tak i relaxační. Mrzí nás jen to, že téměř vždy se najde někdo, kdo svoji předem potvrzenou účast na poslední chvíli před odjezdem odvolá.

#

Úštěcké schody 2019

Datum: 28. 6. 2019

Naši nadějní sportovci se zúčastnili závodu v běhu, který se nazývá Úštěcké schody a každý rok ho pořádá partnerská SK Parta Litoměřice. Naši borci nastoupili ve složení David a Jakub Demeterovi, Jan Chmel a Artur Nistor. Nejvíce se zadařilo Honzovi, který ve velké konkurenci dokázal urvat druhou příčku v kategorii starší žáci. Gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.
Dan Pokorný

#

Mistrovství ČR v minikopané juniorů a mužů Chroustovice 3. – 4. Května 2019

Datum: 4. 5. 2019

Tohoto mistrovství jsme se nikdy předtím nezúčastnili, hlavně proto, že je určené starším kategoriím sportovců. Takže jsme jeli trochu s obavami, jak nás protihráči přijmou. Ale musím říci, že to byl skutečně příjemný a povedený turnaj. Jednak nám přálo počasí a také mnohem starší soupeři přijali naše žáky velmi vlídně. Samozřejmě, že nás nikdo nenechal vyhrát, ale všichni měli možnost hrát a dávat góly a dokonce jsme svým vlastním úsilím vyhráli i dva zápasy – 4:2 a 6:1, což pro nás bylo neuvěřitelné.

20. mistrovství ČR žáků v košíkové Hradec Králové, 29. – 30. 1. 2019

Datum: 30. 1. 2019

Toto mistrovství je již tradičně v našem sportovním kalendáři neodmyslitelně zapsáno, a tak i letos jsme nemohli nepřijet. Do soutěží tento rok ale vybíráme mladší žáky, aby měli možnost vidět, jak se jednotlivé sporty hrají skutečně na úrovni a aby tak získávali zkušenosti do příštích let. Klub reprezentoval David Demeter, Pepa Horvát, Dominik Holub a Simon Fako. Jakub Demetr byl nemocný, takže odjet s námi nemohl.

1. mistrovství ČR v přehazované dívek Tábor, 16. – 17. ledna 2019

Datum: 17. 1. 2019

Šest našich žákyň se zúčastnilo 1. mistrovství republiky v přehazované. Bohužel v závodech nejsou rozlišovány věkové kategorie, a tak naše holky hrály se soupeřkami i o 7 let staršími. Navíc naše družstvo bylo absolutně nejmladší ze všech, což organizátoři velmi vítali a řada týmů našim děvčatům při hře i fandila.

14. MČR ČSMPS v nohejbal

Datum: 30. 11. 2018

Ve dnech 29. a 30. listopadu 2018 se v Kadani konalo 14. MČR ČSMPS v nohejbalu. Mistrovství se zúčastnilo 10 družstev ve dvou kategoriích. Věkovou kategorii žáků ovládlo družstvo z oddílu SK Parta Roudnice nad Labem a mužské části vévodilo družstvo SK Ohře Louny.

Regionální přebor stolní tenis Litoměřice 27. listopadu 2018

Datum: 27. 11. 2018

Letos poprvé jsme se zúčastnili Regionálního přeboru ve stolním tenisu v Litoměřicích. Chtěli jsme zkusit změřit naše síly s hráči z klubů, které se na stolní tenis přímo zaměřují. A nedopadli jsme zase tak špatně. Dominik, David, Jakub a Pepa skončili na sdílených 9. – 16. místech, Milan dokonce postoupil do finálové osmičky, kde nakonec obsadil sdílené 5. – 8. místo před branami superfinále. Děkuji hráčům za snahu a vzornou reprezentaci, pro vedení klubu je akce signálem, že o stolní tenis je v členské základně zájem, takže v roce 2019 se i na tento druh sportu více zaměříme.
D. Pokorný

#

Turnaj v Bumbác ballu

Datum: 2. 11. 2018

V pátek 2.listopadu se v Litoměřicích konal další ročník soutěže v Bumbác ballu. Naši školu reprezentovali Jakub a David Demeterovi, Marian Poborský, Aneta Seidlová, Vendula Kroupová a Andrea Chudíková. V konkurenci šesti týmů jsme obsadili druhé místo a navázali jsme tak na úspěchy z předchozích ročníků.
J. Šmelhausová

Přechod Krkonoš 16. – 18. října 2018

Datum: 18. 10. 2018

Přechodu jsme se letos zúčastnili v menším počtu, o tuto akci byl opět obrovský zájem – zúčastnilo se celkem 120 sportovců. Tentokrát jsem vybral 7 dívek, se kterými jsme absolvovali nejenom kratší túry přímo v okolí Sněžky a Horní Malé Úpy, ale také jsme prošli Vrchlabím, kde jsme si dali oběd podle toho, co která z holek chtěla, viděli jsme kolonádu v Janských Lázních, Pec pod Sněžkou nebo Svobodu nad Úpou.
Myslím, že i holkám se chození po horách líbilo a těšíme se na další ročník smiley.
D. Pokorný

#

Závody v běhu na Mostné hoře – Litoměřice

Datum: 17. 10. 2018

Ve středu 17. 10 2018 se žáci z 5. – 9. ročníku základní školy a praktické školy zúčastnili ZÁVODŮ V BĚHU na Mostné hoře v Litoměřicích.

#

Závody horských kol – Sruby

Datum: 13. 10. 2018

Od pátku 12. 10. 2018 – do soboty 13. 10. 2018 se žáci 7 – 9 ročníku praktické školy zúčastnili 6. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY ČSMPS ZÁVODŮ HORSKÝCH KOL v Chroustovicích.
Časovka jednotlivců probíhala v okolí vesnice Sruby, kde naši žáci obsadili pěkné 4, 6, 8, 9, 11, 13 místo.

#

Za sportem opět v Nymburku

Datum: 11. 9. 2018

V úterý 11.září se vypravila skupina nadějných sportovců do Nymburka, aby opět využila perfektní zázemí místního Sportovního centra. Až do pátku 14.října všichni poctivě a se zápalem trénovali, za což byli odměněni zaslouženými medailemi. Krásné, letní počasí umožňovalo i mnoho pobytu venku, díky kterému jsme důkladně prozkoumali i nejbližší okolí kolem řeky Labe. Největší nadšení projevovali naši sportovci při pobytu v bazénu, a hlavně při relaxaci ve vířivce. A povedla se i společenská reprezentace školy, neboť se nám dostalo pochvaly za naše chování i od jiných sportovců.
J. Šmelhausová

Sportovní soustředění Nymburk

Datum: 31. 5. 2018

Tentokrát jsme navštívili Nymburk a jeho Sportovní centrum v květnu. Naši výpravu tvořilo 20 žáků, kteří rádi a s chutí sportují. Jarní termín s krásným počasím nám umožnil i pobyt venku. Využívali jsme prostorné travnaté hřiště a atletický stadion, což byla pro nás novinka. A stejně jako při předchozích pobytech jsme dopřáli sportem znaveným tělům relax v bazénu a vířivce, z čehož byli nadšení především naši nejmenší. Zažili jsme také jedno milé a nečekané překvapení. Na stejném patře byl s námi ubytovaný i halový mistr světa a Evropy, reprezentant ČR v běhu na 400m, Pavel Maslák.
J. Šmelhausová

Regionální přebor ve florbalu Lovosice 2. března 2018

Datum: 2. 3. 2018

Náš tým tvořili čtyři deváťáci (Honza, Vašek, Pepa a Pavel), dva osmáci (David a Tomáš), šesťák Jakub a dva čtvrťáci Marek a Dominik. Za děvčata pak Romana z 9. B., a Ivana ze 4. A.

#

Turnaj ve vybíjené Kadaň, 1. března 2018

Datum: 1. 3. 2018

Ve čtvrtek 1. března se v Kadani konal již tradiční turnaj ve vybíjené. Náš tým nastoupil ve složení: Josef Němec, Pavel Husák, Jan Dudi, Václav Loudil, Romana Bubnárová, Vendula Kroupová a Ivana Pořtová. Ráno naši reprezentanti nastupovali do autobusu celí prokřehlí ze všude zalézajícího mrazu, ale odpoledne cítili hřejivost stříbrných medailí. V konkurenci 7 týmů prohráli pouze s pozdějším vítězem a zejména chlapci předváděli souhru a spolupráci, kterou si osvojili za roky reprezentování v různých sportech. Asi to byla moje poslední příležitost vidět tyto již „skoro chlapy“, které doslova vypiplal pan učitel Pokorný, jak si umí sport užívat a zároveň přinášet radost i úspěchy celé škole. Za pár týdnů je naše škola vypustí do života a já chci věřit, že sportovní radost je bude provázet i nadále.
J. Šmelhausová

#

Mistrovství ČR v košíkové Hradec Králové 30. – 31. ledna 2018

Datum: 31. 1. 2018

V úterý 30. ledna se vydala čtveřice Jakub Demeter, Jan Dudi, Patrik Kima a Josef Němec do Hradce Králové, kde se konal 19. ročník MČR v košíkové. Našim hráčům se podařilo vybojovat krásné bronzové medaile. Jejich výkon zdobila především neutuchající bojovnost. Přes počáteční nevydařené zápasy se kluci nevzdali, doslova se rvali o každý míč a v druhé polovině turnaje už nenašli přemožitele. Byla pro mě radost sledovat jejich úsilí a zlepšující se hráčské dovednosti. Kluci DÍKY!
J. Šmelhausová

Zobrazeno 1-30 ze 42

SK Teplice

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Rychlý kontakt

Základní škola a Mateřská škola Teplice, U Červeného kostela 110, příspěvková organizace

U Červeného kostela 110/29
415 01 Teplice, Trnovany

Telefon: 417 539 268
E-mail: zvs.aps@seznam.cz

Datová schránka: cu5wq5s

SPONZOŘI A PARTNEŘI