ZŠ a MŠ TepliceU Červeného kostela 110 příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Teplice
Základní škola a Mateřská škola Teplice U Červeného kostela 110

Akce spolku

Zobrazeno 1-30 ze 51
Dotace 2022 Statutární město Teplice 1

Dotace 2022 Statutární město Teplice

Datum: 14. 7. 2022

SK Teplice, zapsaný spolek pro rok 2022 získal od Statutárního města Teplice dotační prostředky v programu "Podpora sportu dětí a mládeže" v celkové částce 637 838 Kč. Děkujeme Statutárnímu městu Teplice za velkorysou podporu činnosti našeho spolku.

#

Medailová žeň na kolech i ve veslování

Datum: 27. 6. 2022

Naši reprezentanti získali na MS v silniční cyklistice celkem 10 medailí, z toho 6 na kolech a 4 ve veslování. To je historický úspěch našeho spolku!

#

Opět vítězní - přebor v kopané Kadaň

Datum: 12. 6. 2022

Potřetí za sebou naše družstvo v kopané ovládlo celý turnaj a přivezlo zlato. Fotbalisty jsem za jejich výkony odměnil míči Adidas, tak jak jsem slíbil.

#

Mistři republiky v minikopané

Datum: 7. 5. 2022

V kopané pokračujeme ve vynikajících výkonech - jasně jsme vyhráli republikové mistrovství v Chroustovicích.

#

Malá kopaná Podsedice

Datum: 28. 4. 2022

Úspěšný vstup do fotbalových turnajů - 1. místo v Podsedicích. Nyní nás čeká MČR v Chroustovicích:-)

Vybíjená Kadaň 1

Vybíjená Kadaň

Datum: 2. 4. 2022

Po dvou letech turnajové pauzy opět na stupních vítězů - 3. místo

#

MČR ve futsalu juniorů a mužů

Datum: 15. 11. 2021

Naši fotbalisté se také zúčastnili MČR v sálové kopané, ale ve vyšší věkové kategorii. Věděli jsme, že zápasy se studenty nebo dokonce dospělými nebudou jednoduché, ale chtěli jsme si vyzkoušet svoji aktuální formu.

#

Regionální přebor BUM BÁC Litoměřice

Datum: 15. 11. 2021

Rovnou ze soustředění v Nymburku, se skupina sportovců ze 7. A. (Julie, Melisa a Martin) doplněná osmákem Simonem a posilněná Nymburskou snídaní vydala spolu s panem učitelem Pokorným rychlíkem do Litoměřic na Základní školu Šaldova, kde se od 9 hodin zahajoval regionální přebor v BUM BÁCU.

#

Sportovní a náborové soustředění Nymburk

Datum: 15. 11. 2021

Kromě hal, kde jsme hráli fotbal, BUM BÁC, florbal, přehazovanou, badminton, košíkovou a stolní tenis, jsme byli každý den také ve velkém bazénu a vířivce. Jako každý rok jsme šli několikrát na procházku a na nákup do Kauflandu a pak také využili venkovní atletický areál.

Skupinový obrázek našich reprezentantů

MČR v terénní cyklistice Chroustovice, Sruby

Datum: 17. 10. 2021

Letošní, již osmý ročník těchto velmi náročných závodů se pro náš spolek stal opravdu výjimečným, protože jsme celkem získali 4 medaile a z toho 2 zlaté. Takový úspěch se nám v celé historii našich účastí na „kolových“ závodech ještě nikdy nepodařilo vybojovat.

Skupinový obrázek našich reprezentantů

Regionální přebor v přespolním běhu Mostná hora

Datum: 17. 10. 2021

V úterý 12. 10. 2021 se žáci naší školy a zároveň členové SK Teplice ve složení: Holub Dominik (8. B), Fako Simon (8. A), Kima Miroslav (8. B), Lučka Marek (8. B), Gelová Julie (7. A), Lučková Melissa (7. A), Lučka Martin (7. A) zúčastnili 11. PŘEBORU ÚSTECKÉHO KRAJE V PŘESPOLNÍM BĚHU.

U mraveniště

Turistika na Šumavě

Datum: 10. 10. 2021

Ve dnech 7. - 9. října se 12 našich mladých sportovců (3. – 7. třída) zúčastnilo turistického soustředění na Šumavě. Všem se náš krátký pobyt na Šumavě líbil a proběhl ke spokojenosti nejen dětí, ale i dospělých.

Skupinové foto reprezentace

MČR atletika Praha Děkanka 1. října 2021

Datum: 5. 10. 2021

Naši reprezentanti získali na MČR v atletice celkem 14 medailí - přehled v článku uvnitř. Gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

NSA

Dotace 2021 NSA

Datum: 12. 8. 2021

SK Teplice, z. s. získal od NSA dotaci v programu Podpora SK/TJ ZPS 2021 ve výši 80 000 Kč.

Statutární město Teplice

Dotace 2021 Statutární město Teplice

Datum: 12. 8. 2021

SK Teplice, z. s. získal od Statutárního města Teplice dotaci v programu Podpora sporu dětí a mládeže 2021 ve výši 364 769 Kč.

#

Turnaj ve futsalu žáků speciálních a praktických škol

Datum: 17. 1. 2020

V pátek, 17. 1. 2020 proběhl v Kadani turnaj ve futsalu žáků speciálních a praktických škol. Za naši školu se turnaje zúčastnili futsalisté z klubu SK Teplice – Jozef Horvát, Tomáš Brettschneider, Marek Lučka, Simon Fako, Dominik Holub a Martin Lučka. V hráčsky silně obsazeném turnaji, obsadilo naše družstvo, krásné 3 místo. Navíc, po turnaji, bylo naše družstvo oceněno za tým, který nejlépe kombinoval a četl hru. Rozhodně, má toto družstvo potencionál v příštích letech turnaj vyhrát. Z mé pozice doprovodného dozoru futsalistům děkuji za krásný sportovní zážitek a za úspěšné reprezentování naší školy.
M. Tuček

#

Přechod Krkonoš Horní Malá Úpa, 2. – 6. 12. 2019

Datum: 6. 12. 2019

ČSMPS pořádá každý rok turistické soustředění. Tentokrát bylo 16 žáků a 2 učitelé v Horní Malé Úpě a celých 5 dnů bylo opravdu luxusních.
Nejen ubytování, ale i velmi dobrá jídla s možností si vždy přidat co kdo chtěl a hlavně – napadl sníh, takže zimní turistika a bobování. Krom toho každý den k dispozici obrovská tělocvična, posilovna a malá hala na stolní tenis a na naší chatě bowling. Také jsme byli v luxusním bazénu s vířivkou a další den jeli i do Polska, do Karpacze, kde stojí obrovský hotel Sobieski a jeho aquacentrum.
Celý pobyt se vydařil a hodnotím ho jako velmi úspěšný.
D. Pokorný

#

MČR v nohejbalu Kadaň, 28. – 29. listopadu 2019

Datum: 29. 11. 2019

Na tomto mistrovství jsme myslím velmi překvapili – už i s ohledem na to, že vzhledem k malému počtu tréninků díky mojí pracovní vytíženosti jsem žádný velký výsledek neočekával. A ouha – kluci od prvního zápasu vzorně dodržovali pokyny, hráli jako jeden tým, a i přes to, že tréma před zaplněnou halou nám trochu svazovala nohy, tentokrát dali do zápasů vše, co uměli a zcela po zásluze uspěli.
Tým ve složení Marek Lučka, Simon Fako, Pepa Horvát a Jakub Demeter vyhrál všechna svoje utkání naprosto přesvědčivě a díky svým výkonům se všichni stali mistry republiky pro rok 2019. Moc gratulujeme a děkujeme za vzornou a úspěšnou reprezentaci.
D. Pokorný

#

Regionální přebor ve stolním tenisu Litoměřice, 19. listopadu 2019

Datum: 19. 11. 2019

Na tradičním regionálním mistrovství ve stolním tenisu jsme tentokrát zvolili taktiku „mládí vpřed“. Naše barvy hájili především žáci z 5. a 6. ročníků – Martin Lučka, Matěj Botoš a Simon Fako, doplnění o „veterány“ Pepu Horváta a Jakuba Demetera. Do budoucna chceme žáky z nižších ročníků pravidelně do různých mistrovství zapojovat, protože je potřeba, aby získávali nejen cenné zkušenosti od soupeřů, ale také aby se dokázali v atmosféře soutěží soustředit na svůj výkon a neztráceli v průběhu turnaje elán a bojovnost.

#

Regionální přebor BUMBÁC BALL 4. listopadu 2019, Litoměřice

Datum: 4. 11. 2019

Bumbác se u nás na škole stal velmi oblíbenou hrou, navíc se turnajů v této hře účastníme od prvopočátku. Proto jsme i letos byli pozváni na Regionální přebor do Litoměřic, na turnaji hrály smíšené dvojice – družstvo 2 kluci + 2 děvčata.
I letos se nám podařilo získat medaili – bronzovou, stříbrná našemu týmu unikla při stejném počtu bodů jen o skóre. Děkujeme našim reprezentantům jak za podané výkony, tak i za bezproblémovou reprezentaci školy i klubu.
D. Pokorný

#

Běhy Mostná Hora 16. 10. 2019, Litoměřice

Datum: 16. 10. 2019

Jako každý rok jsme si i letos jeli zaběhat na Mostnou horu, kde se běhají tratě 500 m a 1 000 m do kopce. Nabídnul jsem takovou závodní akci i našim mladším, menším sportovcům, aby začali sbírat soutěžní zkušenosti. Bohužel do měsíční uzávěrky časopisu nejsou výsledky všech sportovců k dispozici, takže zatím nemohu zveřejnit přesné pořadí.
Za klub a školu se běhů v kategorii mladších žáků zúčastnili: Lučka Marek a Martin, Šváb Dan, Fako Simon, Botoš Matěj, Nistor Artur a Samuel. Za starší žáky pak Jakub Demeter a Jan Chmel, který ve své kategorii získal 2. místo.
D. Pokorný

#

Memoriál Maxipsa Fíka Bílina

Datum: 28. 9. 2019

Na již tradičních závodech ve skocích se našim reprezentantům mimořádně dařilo, přikládám medailová místa:

#

Mistrovství ČR horská kola Chroustovice, 27. – 28. 9. 2019

Datum: 28. 9. 2019

pořadí již 7. Mistrovství republiky se z původních 6 sportovců účastnilo za náš klub 5 borců: Patrik Kováč – Pešta, Marek Lučka, Simon Fako, Tibor Berky a Pepa Terkel. I přes předpovědi počasí jsme oba soutěžní dny měli krásně, závody byly fajn, a i naše výsledky lze označit za úspěšné, protože jako vždy se všech závodů na kolech účastní i reprezentace svazu, takže konkurence je obrovská a získat v ní medaili se rovná téměř zázraku.

#

Sportovní a náborové soustředění Nymburk 9. – 12. září 2019

Datum: 12. 9. 2019

V letošním kalendářním roce jsme již podruhé jeli do Sportovního a reprezentačního centra v Nymburku. Pobyt probíhal v naprosté pohodě, myslím, že jsme si ho všichni užili jak po stránce sportovní, tak i relaxační. Mrzí nás jen to, že téměř vždy se najde někdo, kdo svoji předem potvrzenou účast na poslední chvíli před odjezdem odvolá.

#

Úštěcké schody 2019

Datum: 28. 6. 2019

Naši nadějní sportovci se zúčastnili závodu v běhu, který se nazývá Úštěcké schody a každý rok ho pořádá partnerská SK Parta Litoměřice. Naši borci nastoupili ve složení David a Jakub Demeterovi, Jan Chmel a Artur Nistor. Nejvíce se zadařilo Honzovi, který ve velké konkurenci dokázal urvat druhou příčku v kategorii starší žáci. Gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.
Dan Pokorný

#

Mistrovství ČR v minikopané juniorů a mužů Chroustovice 3. – 4. Května 2019

Datum: 4. 5. 2019

Tohoto mistrovství jsme se nikdy předtím nezúčastnili, hlavně proto, že je určené starším kategoriím sportovců. Takže jsme jeli trochu s obavami, jak nás protihráči přijmou. Ale musím říci, že to byl skutečně příjemný a povedený turnaj. Jednak nám přálo počasí a také mnohem starší soupeři přijali naše žáky velmi vlídně. Samozřejmě, že nás nikdo nenechal vyhrát, ale všichni měli možnost hrát a dávat góly a dokonce jsme svým vlastním úsilím vyhráli i dva zápasy – 4:2 a 6:1, což pro nás bylo neuvěřitelné.

20. mistrovství ČR žáků v košíkové Hradec Králové, 29. – 30. 1. 2019

Datum: 30. 1. 2019

Toto mistrovství je již tradičně v našem sportovním kalendáři neodmyslitelně zapsáno, a tak i letos jsme nemohli nepřijet. Do soutěží tento rok ale vybíráme mladší žáky, aby měli možnost vidět, jak se jednotlivé sporty hrají skutečně na úrovni a aby tak získávali zkušenosti do příštích let. Klub reprezentoval David Demeter, Pepa Horvát, Dominik Holub a Simon Fako. Jakub Demetr byl nemocný, takže odjet s námi nemohl.

1. mistrovství ČR v přehazované dívek Tábor, 16. – 17. ledna 2019

Datum: 17. 1. 2019

Šest našich žákyň se zúčastnilo 1. mistrovství republiky v přehazované. Bohužel v závodech nejsou rozlišovány věkové kategorie, a tak naše holky hrály se soupeřkami i o 7 let staršími. Navíc naše družstvo bylo absolutně nejmladší ze všech, což organizátoři velmi vítali a řada týmů našim děvčatům při hře i fandila.

14. MČR ČSMPS v nohejbal

Datum: 30. 11. 2018

Ve dnech 29. a 30. listopadu 2018 se v Kadani konalo 14. MČR ČSMPS v nohejbalu. Mistrovství se zúčastnilo 10 družstev ve dvou kategoriích. Věkovou kategorii žáků ovládlo družstvo z oddílu SK Parta Roudnice nad Labem a mužské části vévodilo družstvo SK Ohře Louny.

Regionální přebor stolní tenis Litoměřice 27. listopadu 2018

Datum: 27. 11. 2018

Letos poprvé jsme se zúčastnili Regionálního přeboru ve stolním tenisu v Litoměřicích. Chtěli jsme zkusit změřit naše síly s hráči z klubů, které se na stolní tenis přímo zaměřují. A nedopadli jsme zase tak špatně. Dominik, David, Jakub a Pepa skončili na sdílených 9. – 16. místech, Milan dokonce postoupil do finálové osmičky, kde nakonec obsadil sdílené 5. – 8. místo před branami superfinále. Děkuji hráčům za snahu a vzornou reprezentaci, pro vedení klubu je akce signálem, že o stolní tenis je v členské základně zájem, takže v roce 2019 se i na tento druh sportu více zaměříme.
D. Pokorný

Zobrazeno 1-30 ze 51

SK Teplice

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Rychlý kontakt

Základní škola a Mateřská škola, Teplice, U Červeného kostela 110, příspěvková organizace

U Červeného kostela 110/29
415 01 Teplice, Trnovany

Telefon: 417 539 268
E-mail: zvs.aps@seznam.cz

Datová schránka: cu5wq5s

Úřední hodiny: po - pá od 08:00 do 15:00

 

SPONZOŘI A PARTNEŘI