MČR ve futsalu juniorů a mužů

Naši fotbalisté se také zúčastnili MČR v sálové kopané, ale ve vyšší věkové kategorii. Věděli jsme, že zápasy se studenty nebo dokonce dospělými nebudou jednoduché, ale chtěli jsme si vyzkoušet svoji aktuální formu.

Mistrovství ČR ve futsalu juniorů a mužů, Moravany

12. listopadu 2021

Naši fotbalisté se také zúčastnili MČR v sálové kopané, ale ve vyšší věkové kategorii. Věděli jsme, že zápasy se studenty nebo dokonce dospělými nebudou jednoduché, ale chtěli jsme si vyzkoušet svoji aktuální formu.

A rozhodně jsme nezklamali – právě naopak. Sice jsme skončili na 4. místě, ale zápasy s o mnoho let staršími fotbalisty jsme zvládli na výbornou. Prohráli jsme 4:6, 5:8 a 0:1, jeden zápas dokonce vyhráli 6:3. Ale všichni nám v hale fandili, oceňovali techniku i nasazení našich hráčů a Martina Lučku dokonce na konci turnaje vyhlásili nejlepším brankářem. Určitě se do Moravan nebo Chroustovic na futsal nebo malou kopanou zase vrátíme. Byli jsme sice potlučení a unavení, ale na úroveň své hry právem hrdí, včetně chování a vystupování na veřejnosti. Děkuji.

D. Pokorný

Datum vložení: 15. 11. 2021 18:33