Základní škola a mateřská škola Teplice
Základní škola a Mateřská škola Teplice U Červeného kostela 110

Běh po Úštěckých schodech

Běh po Úštěckých schodech 1

Naši sportovci opět medailově - Simon Fako z 9.A. první v běhu na 2 600 metrů. Veliká gratulace:-)

BĚH PO ÚSTĚCKÝCH SCHODECH

V pátek 16. září 2022 se žáci naší školy a zároveň členové sportovního klubu SK Teplice zúčastnili BĚHU PO ÚŠTĚCKÝCH SCHODECH.  Naše běžecké družstvo ve složení (Gelová Julie, Gaži Robert, Demeter Kristian, Čonka Radek, Lučková Melisa, Holub Roman, Fako Simon, Kešel Tibor se účastnilo běhu na 500 m, 1300 m, 2600 m.

Náš běžec Simon Fako, obsadil v běhu na 2600 metrů první místo, a získal zlatou medaili. Byl to neskutečný výkon. I naši ostatní běžci tvrdě bojovali, nevzdali závod, za což jim bylo vyjádřeno uznání a diplom za účast.

Na závěr bych chtěl opět Všem poděkovat za vzornou reprezentaci naší školy.