Turistické soustředění Krkonoše

19 sportovců a 3 trenéři se ve dnech 21. - 23. září zúčastnili turistického soustředění na Kolínské boudě v Peci pod Sněžkou

KRKONOŠE 21. - 23. 9. 2022

S 19-ti mladými sportovci jsme se ve dnech 21.-23. září zúčastnili turistického soustředění v Krkonoších. První den po příjezdu nás přivítali obědem a následně jsme si na pokojích vybalily věci. Odpoledne jsme šli na procházku po okolí, kde jsme našli spoustu hub a borůvčí. Večer jsme hráli společenské hry a dokonce nám žáci předvedli kouzelnické představení. Druhý den nás čekal velký výlet do Maršova, kde jsme si nakoupili něco na zub. Výpravu jsme zakončili v restauraci dobrým obědem. Druhý večer našeho pobytu se konala diskotéka, kde si mohli žáci vybírat písně a tančit. V pátek ráno jsme si zabalili věci, uklidili pokoje a vyrazili domů. Žáci se po celou dobu akce chovali vzorně a dodržovali pravidla.

K. Melcherová

Datum vložení: 26. 9. 2022 17:02