Sportovní a náborové soustředění Nymburk

Kromě hal, kde jsme hráli fotbal, BUM BÁC, florbal, přehazovanou, badminton, košíkovou a stolní tenis, jsme byli každý den také ve velkém bazénu a vířivce. Jako každý rok jsme šli několikrát na procházku a na nákup do Kauflandu a pak také využili venkovní atletický areál.

Sportovní a náborové soustředění Nymburk

2. – 5. listopadu 2021

Na soustředění v Nymburku jsme se dlouho těšili, protože to loňské jsme museli kvůli covidu zrušit. O to víc pak mrzí, že nejsme schopni naplnit celou námi požadovanou kapacitu, tedy 22 žáků a 3 vyučující jako doprovod, hodně pak mrzí odhlášky na poslední chvíli.

Nicméně pobyt to byl velmi příjemný, sportovně i organizačně nabitý, myslím, že nikomu z účastníků se nakonec domů ani nechtělo, i když na sportovištích a v bazénech si stěžovali, jak jsou unavení…J Navíc i Sportovní centrum nás opět velmi chválilo, že v porovnání s dalšími výpravami s námi nemají žádné problémy ani starosti a naši žáci se chovají velmi slušně.

Kromě hal, kde jsme hráli fotbal, BUM BÁC, florbal, přehazovanou, badminton, košíkovou a stolní tenis, jsme byli každý den také ve velkém bazénu a vířivce. Jako každý rok jsme šli několikrát na procházku a na nákup do Kauflandu a pak také využili venkovní atletický areál. I z naší strany, z pohledu pedagogických pracovníků, soustředění hodnotíme pozitivně.

D. Pokorný

Datum vložení: 15. 11. 2021 18:26