Skvělý sportovní den v Chabařovicích

Ve stejný den, kdy fotbalisté odjeli na fotbal do Kadaně, jsme uspořádali sportovní den pro II. stupeň, doplněný o žáky 4. a 5. ročníků.

Na stadionu Slovanu Chabařovice bylo vše vzorně připraveno - deset různých stanovišť, kterými musela jednotlivá družstva projít a plnit připravené úlohy.

Bylo krásné počasí, zajištěna zajímavá a různorodá činnost, k dispozici bylo bohaté občerstvení včetně bezedných nápojů a pizzy. Na závěr každý z aktivních účastníků dostal hodnotné ceny. Ti, kteří se nezúčastnili, určitě mohou litovat, že svoji lenost nepotlačili a radši seděli ve škole.

Pro příští rok určitě akci zopakujeme, jsme s organizátory a Slovanem domluveni, je možnost na místě i udit, grilovat, rožnit…

D. Pokorný

Datum vložení: 13. 6. 2023 8:24
Datum poslední aktualizace: 13. 6. 2023 9:22