Regionální přebor BUM BÁC Litoměřice

Rovnou ze soustředění v Nymburku, se skupina sportovců ze 7. A. (Julie, Melisa a Martin) doplněná osmákem Simonem a posilněná Nymburskou snídaní vydala spolu s panem učitelem Pokorným rychlíkem do Litoměřic na Základní školu Šaldova, kde se od 9 hodin zahajoval regionální přebor v BUM BÁCU.

Regionální přebor v BUM BÁCU Litoměřice

5. listopadu 2021

Rovnou ze soustředění v Nymburku, se skupina sportovců ze 7. A. (Julie, Melisa a Martin) doplněná osmákem Simonem a posilněná Nymburskou snídaníJ vydala spolu s panem učitelem Pokorným rychlíkem do Litoměřic na Základní školu Šaldova, kde se od 9 hodin zahajoval regionální přebor v BUM BÁCU.

Zúčastnilo se ho celkem 6 škol a reprezentanti naší školy zcela a s převahou zvítězili, a to ve všech svých zápasech, takže si zlaté medaile odváželi naprosto zaslouženě. Navíc i trenéři ostatních týmů vysoce chválili způsob, jakým se na naší škole BUM BÁC hraje a oceňovali spolupráci i chytrost všech našich hráčů v poli. Děkuji za příkladnou reprezentaci školy.

D. Pokorný

Datum vložení: 15. 11. 2021 18:31