Opět vítězní - přebor v kopané Kadaň

Potřetí za sebou naše družstvo v kopané ovládlo celý turnaj a přivezlo zlato. Fotbalisty jsem za jejich výkony odměnil míči Adidas, tak jak jsem slíbil.

Regionální turnaj v malé kopané – Kadaň

Dne 3. 6. 2022 se hráči SK Teplice a zároveň žáci naší školy zúčastnili regionálního turnaje v malé kopané, který se konal v Kadani.

Náš úžasný fotbalový tým ve složení (Fako Simon – kapitán týmu a dále: Holub Dominik, Holub Roman, Kima Miroslav, Kudráč Erik, Lučka Marek, Lučka Martin a Veselý Jiří) se v silné konkurenci ostatních fotbalových týmů opět předvedl a celý turnaj vyhrál.

Ve nastaveném systému, kdy hraje každý s každým náš tým SK Teplice nezaváhal a s přehledem i o více jak 5 gólů porazil ostatní fotbalové týmy.

Finálový zápas našich fotbalistů, byl nádherným vyvrcholením celého turnaje, což ocenili jak pořadatelé a rozhodčí celého turnaje, tak i všichni ostatní, kdo se na zápas dívali.

Nakonec bych opět chtěl vyzdvihnout reprezentativní chování našich žáků – fotbalistů, po celou dobu turnaje.

Martin Tuček

Datum vložení: 12. 6. 2022 20:49