Obhajoba vítězství v BUM BÁCU:-)

V Litoměřicích se také zadařilo, téměř přesně po roce jsme 8. ročník Czechbumballu opět vyhráli. Druhý tým skončil šestý.

Letošní ročník byl pro nás výjimečný tím, že jsme byli požádáni, abychom s sebou přivezli dva týmy. Bylo to trochu komplikované, protože z těch, kteří BUM BÁC hrát chtějí neustále někdo chyběl, ale nakonec se podařilo obě skupiny včas připravit.

Loňské mistrovské družstvo (Julie, Melisa, Martin a Simon) zůstalo ve stejném složení a znovu předvedlo vynikající výkony, kterým tleskala celá hala. Když někdo BUM BÁC hraje srdcem, tedy s radostí a nasazením, je opravdu nádhera se na tu souhru dívat. A byla to skutečně veliká jízda. Doslova a do písmene bezkonkurenční.

Ani druhý tým ve složení Iveta, Dominika, Alexander a Miroslav se neztratil, v konkurenci osmi týmů se umístil šestý. I u této čtveřice musíme ocenit především bojovného ducha a optimismus, se kterým se družstvo nevzdávalo ani když mu hra vůbec nešla a soupeři se bodově vzdalovali.

Vzorná reprezentace spolku i školy.

D. Pokorný

Datum vložení: 5. 11. 2022 15:39