Mistrovství ČR v minikopané juniorů a mužů Chroustovice 3. – 4. Května 2019

Tohoto mistrovství jsme se nikdy předtím nezúčastnili, hlavně proto, že je určené starším kategoriím sportovců. Takže jsme jeli trochu s obavami, jak nás protihráči přijmou. Ale musím říci, že to byl skutečně příjemný a povedený turnaj. Jednak nám přálo počasí a také mnohem starší soupeři přijali naše žáky velmi vlídně. Samozřejmě, že nás nikdo nenechal vyhrát, ale všichni měli možnost hrát a dávat góly a dokonce jsme svým vlastním úsilím vyhráli i dva zápasy – 4:2 a 6:1, což pro nás bylo neuvěřitelné.

Našemu týmu hned po prvním zápase všichni fandili, chodili nás povzbuzovat a radit, atmosféra byla vynikající. Celý stadion náš tým odměňoval i velkým potleskem, zástupci našeho svazu a dokonce i protihráči rozdali našim reprezentantům krásné dárky. Oceňuji i chování, které bylo po celé dva dny bezproblémové, takže mi nezbývá než všem našim hráčům poděkovat a vyzdvihnout jejich snahu a bojovnost.

D. Pokorný

Datum vložení: 4. 5. 2019 12:02