Mistři republiky v minikopané

V kopané pokračujeme ve vynikajících výkonech - jasně jsme vyhráli republikové mistrovství v Chroustovicích.

Mistrovství republiky v minikopané bylo původně plánováno na dva dny, nakonec organizátoři z Chroustovic rozhodli, že akce bude jednodenní. Pro nás to znamenalo pozdní příjezd, protože 250 km jsou tři hodiny cesty.

Nicméně cesta se vyplatila – náš tým doslova drtil žákovské soupeře, ve dvou zápasech bylo skóre 19:0, ve všech čtyřech zápasech jsme soupeřům dali více jak 10 gólů. Vítězství týmu složeného z Martina a Marka Lučky, Romana a Dominika Holuba, Miroslava Kimy, Jiřího Veselého a Simona Faka bylo jednoznačné.

Z individuálních cen získal Simon cenu pro nejlepšího střelce, Marek cenu pro nejlepšího hráče a Martin cenu pro nejlepšího brankáře nezískal jen proto, aby náš tým nedostal všechna ocenění. Organizátoři po oficiálním vyhlášení dali Martinovi jako revanš nové kopačky.

Za sebe všem našim sportovcům děkuji za spolehlivost, chování i spolupráci, akce byla náročná z hlediska organizace, vše bylo urychlené, zhuštěné s mnoha změnami, ale jak jsem již napsal, všechno jsme zvládli bezvadně.

Datum vložení: 7. 5. 2022 14:42
Datum poslední aktualizace: 7. 5. 2022 15:10