14. MČR ČSMPS v nohejbal

Ve dnech 29. a 30. listopadu 2018 se v Kadani konalo 14. MČR ČSMPS v nohejbalu. Mistrovství se zúčastnilo 10 družstev ve dvou kategoriích. Věkovou kategorii žáků ovládlo družstvo z oddílu SK Parta Roudnice nad Labem a mužské části vévodilo družstvo SK Ohře Louny.

Naše sportovní družstvo SK Teplice se účastnilo MČR ČSMPS v nohejbalu v obou kategoriích, tedy v kategorii žáků a v kategorii mužů. V kategorii mužů se našemu sportovnímu družstvu SK Teplice vůbec nedařilo, a po všech odehraných zápasech družstvo mužů obsadilo sedmé místo.
Jiné to bylo v kategorii žáků, kde i přes značný věkový a výškový rozdíl naši bojovní žáci z SK Teplice po všech zápasech ve své skupině, obsadili krásné, třetí místo.
Žákům i mužům se 14. MČR ČSMPS v nohejbalu velice líbilo a již se těší na jubilejní 15. MČR ČSMPS v nohejbalu, které proběhne opět za rok v Kadani.

Martin Tuček

Datum vložení: 30. 11. 2018 12:07