Základní škola a mateřská škola Teplice
Základní škola a mateřská škola Teplice
Základní škola a Mateřská škola Teplice U Červeného kostela 110

12 medailí na MČR v silniční cyklistice a veslování na trenažerech!

12 medailí na MČR v silniční cyklistice a veslování na trenažerech!

V úterý 23. a ve středu 24. května jsme se zúčastnili tradičního MČR v závodech silničních kol a ve veslování na trenažeru. Závody se konaly v Račicích u Štětí a jelo celkem pět sportovců naší školy - Veronika Šímová, Julie Gelová, Dominik Kima, Erik Kudráč a Martin Lučka.

Na závodech jsme byli velmi úspěšní, přivezli jsme celkem 12 medailí – 2 zlaté, 4 stříbrné a 6 bronzových! Celé závody se velmi vydařily a žáci skvěle reprezentovali spolek i školu. Už se těšíme, až pojedeme na další závody, tentokrát na přehazovanou. 

D. Pokorný

Datum vložení: 27. 5. 2023 7:22
Datum poslední aktualizace: 27. 5. 2023 7:30
Autor: K. Melcherová

SK Teplice

Zřizovatel

Logo Ústeckého kraje

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Rychlý kontakt

Základní škola a Mateřská škola, Teplice, U Červeného kostela 110, příspěvková organizace

U Červeného kostela 110/29
415 01 Teplice, Trnovany

Telefon: 417 539 268
E-mail: zvs.aps@seznam.cz

Datová schránka: cu5wq5s

SPONZOŘI A PARTNEŘI