1. mistrovství ČR v přehazované dívek Tábor, 16. – 17. ledna 2019

Šest našich žákyň se zúčastnilo 1. mistrovství republiky v přehazované. Bohužel v závodech nejsou rozlišovány věkové kategorie, a tak naše holky hrály se soupeřkami i o 7 let staršími. Navíc naše družstvo bylo absolutně nejmladší ze všech, což organizátoři velmi vítali a řada týmů našim děvčatům při hře i fandila.

Skončili jsme sice poslední, ale sesbírali jsme cenné zkušenosti na další turnaje v přehazované. Navíc jsme i televizními hvězdami, Lucku Maňkošovou vyzvala Česká televize k rozhovoru. Lucka nezaváhala a zvládla dialog na kameru skvěle. Uvidíme ji v pátek 25. ledna v pořadu Paralympijský magazín.
Děvčatům moc děkuji za vzornou reprezentaci a chování během závodů, které ocenili pořadatelé spoustou dárků. Pochvalami a fanděním nešetřili ani týmy mnohem starších soupeřek.

D. Pokorný

Datum vložení: 17. 1. 2019 12:06