Zasloužené 4. místo ve vybíjené v Kadani

Turnaj ve vybíjené – Kadaň, 24.3.2023
Přes neskutečné nasazení jsme nakonec obsadili skvělé 4. místo. Všem patří poděkování za úžasný výkon.

V pátek 24. 3. 2023 se žáci naší školy a zároveň členové SK Teplice ve složení (Simon Fako, Roman Holub, Martin Lučka, Antonín Peterfi, Markéta Šímová, Veronika Šímová a Julie Gelová) zúčastnili turnaje ve vybíjené pro žáky praktických a speciálních škol v Kadani. I přes aktivní sportovní zapojení se tentokrát sportovní štěstí obrátilo na jiná sportovní družstva a naši sportovci obsadili celkové čtvrté místo. I za to jim patří velké poděkování. Zároveň chválím sportovce SK Teplice za příkladnou reprezentaci naší školy.

Zapsal: Bc. Martin Tuček

Datum vložení: 25. 3. 2023 17:34