Výchovně-vzdělávací koncert Čarovná pastelka

V pátek 27. ledna se naše děti (1.A, 1.B, 2.A, 2.B, 3.B) zúčastnily výchovně - vzdělávacího koncertu Čarovná pastelka.

V pátek 27. ledna se naše děti (1.A, 1.B, 2.A, 2.B, 3.B) zúčastnily výchovně - vzdělávacího koncertu Čarovná pastelka.

Multimediální projekt Cesta kolem světa je dobrodružným a poznávacím putováním napříč světadíly. Spojením živého koncertu, divadla, projekcí, animace a světelného designu malí cestovatelé navštívili Evropu, Afriku, Asii, Antarktidu, Austrálii a Ameriku. Čarovná pastelka divákům ukázala zajímavosti jednotlivých kontinentů, děti se spontánně zapojily pohybem, zpěvem, soutěžily i ověřily své vědomosti.

Odměnou na konci představení bylo pro každého CD a veselé omalovánky.

Datum vložení: 29. 1. 2023 19:29
Datum poslední aktualizace: 29. 1. 2023 20:00