ÚSPĚCH!!! Velká velikonoční soutěž o nejkrásnější kraslici

Tak jsme po delší covidové odmlce zaznamenali úspěch na poli tvůrčích činností. Naše děvčata z 8. A se zúčastnila v pondělí 11.4. již tradiční výtvarné soutěže pořádané DD, ZŠ a SŠ v Duchcově.

Velká velikonoční soutěž o nejkrásnější kraslici

Tak jsme po delší covidové odmlce zaznamenali úspěch na poli tvůrčích činností. Naše děvčata z 8. A se zúčastnila v pondělí 11.4.  již tradiční výtvarné soutěže pořádané DD, ZŠ a SŠ v Duchcově. Úkolem bylo vytvoření originální kraslice a velikonoční dekorace. Pro netradičně vypadající kraslici jsme zvolili celkem manuálně náročnou techniku -  zdobení kamínky. Velikonoční dekorace byla připravena  především z výrobků dětí keramického kroužku naší školy.

Jsme velice potěšeni, že 1. místo vyhrála naše „kamínková“ kraslice a velikonoční dekorace získala 2. místo v kategorii 6. – 9. tříd.

Datum vložení: 13. 4. 2022 9:25
Datum poslední aktualizace: 24. 4. 2022 19:04