Projekt „ Žádné chřipky , máme vitamínky“

4. – 7. října plnily třídy 2. B a 3. B různé úkoly v rámci projektu : hádanky, básničky a písničky na dané téma, výtvarné ztvárnění tématu...

4. – 7. října plnily třídy 2. B a 3. B různé úkoly v rámci projektu : hádanky, básničky a písničky na dané téma, výtvarné ztvárnění tématu, činnosti na interaktivní tabuli – třídění ovoce a zeleniny, význam pro zdraví člověka, poznávání jednotlivých druhů. V rámci tělesné výchovy proběhly soutěže v tématicky zaměřených disciplínách-  tentokrát bohužel  družstvo „ CHŘIPEK“  těsně porazilo „ VITAMÍNY“. Největší ohlas pak mělo poznávání ovoce a zeleniny podle hmatu, vůně a chuti, žáci si je pak  umyli, očistili, nakrájeli a zbaštili!

Datum vložení: 13. 10. 2022 9:33
Datum poslední aktualizace: 13. 10. 2022 9:37