Pohádkový les Bílina

Nad sídlištěm Za Chlumem v Bílině je Pohádkový les. Nejen, že tam pohádkově krásně rostou běžné stromy a keře, je tam také...

Pohádkový les Bílina

Nad sídlištěm Za Chlumem v Bílině je Pohádkový les. Nejen, že tam pohádkově krásně rostou běžné stromy a keře, je tam také místy pohádkově krásný výhled na panoramata okolních zajímavostí (z jihu: hora a národní přírodní rezervace Bořeň, důlní velkorypadlo, Teplický vodojem, Komáří vížka, Milešovka, Žižkovo údolí …), ale je tam systematicky rozmístěno více než 60 vyřezávaných dřevěných postaviček z nejznámějších pohádek a večerníčků. Procvičit obratnost a koordinaci pohybů tam lze příjemně na důmyslných dřevěných prolézačkách a kladinách.

Toto všechno a ještě dobrou náladu  a krásné počasí si užili žáci 1.B, 2.B a PO1 ve středu 11.5.2022. (viď foto).

P.S.:

Hned jsme si s panem řidičem domluvili výlet na den 7. 6. do nedalekých Hrobčic, kde je podobná stezka skřítka Hrobčíka a expozice dinosaurů.

Datum vložení: 12. 5. 2022 7:17
Datum poslední aktualizace: 12. 5. 2022 7:20