PO1, 1.B a 2.B na výstavě pavouků

3. listopadu mají třídy PO1, 1.B a 2.B zamířeno do Botanické zahrady, kde právě probíhá výstava pavouků : Sklípkani-dokonalí lovci...

3. listopadu  mají třídy  PO1, 1.B a 2.B zamířeno do  Botanické zahrady, kde právě probíhá výstava pavouků : Sklípkani-dokonalí lovci. K vidění je mnoho druhů velkých chlupatých pavouků, od nejmenších  po toho největšího na světě. Někteří se jich trochu bojí-  nejvíc piští Radka Farkašová-a jiní zas nevěří, že jsou živí / ale zkoušet to raději nebudeme/. Poté procházíme jednotlivými skleníky, objevujeme banánovníky, veliké modré ryby, želvičky ,papriky ve tvaru zvonečků, kaktusy, vodopád... Výraznou atrakcí jsou všude možně rozmístěné   strašidelné postavičky .Ještě si dáme procházku venkovním areálem-  plníme různé úkoly-  např. poznávačku ptáků, rostlin ,hmyzu. Nakonec si dáme svačinku v místní cukrárně a zpátky do školy.

Datum vložení: 5. 11. 2022 19:06
Datum poslední aktualizace: 5. 11. 2022 19:09