PO1, 1.B a 2.B na výletě v Hrobčicích

Jako sehraná výletní parta jsme se dnes navzdory nepřízni počasí vydali do dalšího pohádkového lesa v nedalekém okolí, a sice na “Naučnou stezku skřítka Hrobčíka“ do Hrobčic...

Jako sehraná výletní parta jsme se dnes navzdory nepřízni počasí vydali do dalšího pohádkového lesa v nedalekém okolí, a sice na |“Naučnou stezku skřítka Hrobčíka“ do Hrobčic. Výletní okruh plný krásně vyvedených soch ptáků, hmyzu, lesních zvířat a pohádkových postaviček byl doplněný naučnými cedulemi, pohádkovými pexesy, houpačkami, skluzavkami, lanovkou a dalšími atrakcemi. Při svačině v dešti jsme ocenili, kromě k tomu určených přístřešků, také chaloupku na kuří nožce i repliku stáje na ranči. Obdivovat jsme mohli i expozici dinosaurů. Před zpáteční cestou jsme se ještě vyřádili na dětském hřišti na návsi. Nejkrásnější momentky najdete ve fotogalerii.

Datum vložení: 8. 6. 2022 7:18
Datum poslední aktualizace: 8. 6. 2022 7:24