Plavecký výcvik

Od 31.3.2022 probíhá plavecký výcvik na ZŠ Edisonova ve dvou skupinách. Po dobu deseti lekcí se žáci tříd 2.B, 2.C a 4.A, kteří chodí ve čtvrtek, a žáci tříd 3.A a 3.B, kteří chodí v pátek, seznamují pod vedením dvou lektorek se základní průpravou plaveckých dovedností.

Od 31.3.2022 probíhá plavecký výcvik na ZŠ Edisonova ve dvou skupinách. Po dobu deseti lekcí se žáci tříd 2.B, 2.C a 4.A, kteří chodí ve čtvrtek, a žáci tříd 3.A a 3.B, kteří chodí v pátek, seznamují pod vedením dvou lektorek se základní průpravou plaveckých dovedností. Žáci hrají různé vodní hry, napodobují pohyby zvířat, učí se dýchání do vody, splývání, zapojování rukou i nohou při pohybu ve vodě. Při hrách i při nácviku mohou využít různé pomůcky (malé i velké desky, pásky…). Dětem se vodní radovánky i plavání velmi líbí a těší se na další lekci, kdy se budou učit zase něco nového.

Datum vložení: 12. 4. 2022 7:25
Datum poslední aktualizace: 24. 4. 2022 19:22