OPĚT jsme NEJLEPŠÍ!!! - Regionální kopaná v Podsedicích

Regionální severočeský turnaj v malé kopané. Kdo umí, umí. Včera 25. 4. 2023 se fotbalisté naší školy, a zároveň členové SK Teplice zúčastnili regionálního fotbalového turnaje...

Regionální severočeský turnaj v malé kopané. Kdo umí, umí. Včera 25. 4. 2023 se fotbalisté naší školy, a zároveň členové SK Teplice zúčastnili regionálního fotbalového turnaje. Fotbalový tým byl složen z těchto žáků: Simon Fako, kapitán týmu a stoper, Dominik Kima a Vojta Lučka záloha a v útoku duo Roman Holub a Erik Kudráč. V brance nás celou dobu držel Jirka Veselý. Naši úžasní fotbalisté vyhráli celou základní skupinu, semifinále i následné finále. Vzniklo z toho nádherné první místo a zasloužený zlatý pohár. Navic kapitán Simon Fako vstřelil nejvíce gólů v zápase a celkově i v turnaji. K výhře mohu ještě dodat to, že na naše semifinále i finále přišlo mnoho diváků i z jiných sportovních klubů, tak moc se jim náš styl hry líbil. Nakonec - ostatně jako vždy - chci naše fotbalisty pochválit za vzornou reprezentaci naši školy.

Datum vložení: 26. 4. 2023 7:24
Datum poslední aktualizace: 26. 4. 2023 7:43