Farma a stáj U Kaštánka PT, PO1, 1.B

Pracovníci výše zmíněné farmy a stáje nabízí prohlídku prostor a ukázku péče o vybrané druhy domácích zvířat, možnost zkusit si ošetřování a krmení těchto zvířat a možnost projížďky na koni, jako i rehabilitační cvičení s prvky gymnastiky na koni. Využili jsme této možnosti a prožili se žáky úžasné

Pracovníci výše zmíněné farmy a stáje nabízí prohlídku prostor a ukázku péče o vybrané druhy domácích zvířat, možnost zkusit si ošetřování a krmení těchto zvířat a možnost projížďky na koni, jako i rehabilitační cvičení s prvky gymnastiky na koni. Využili jsme této možnosti a prožili se žáky úžasné dopoledne v klidné a radostné atmosféře. Všichni se projeli, prokázali zdatnost i odvahu, kdy se dokázali postavit na hřbet vysokého koně, sednout si proti směru jízdy, sklouznout na zem po ocase a jako bonus si zastříleli z luku na cíl. Za své výkony byli žáci odměněni sladkou dobrotou, svačinkou, limonádou, diplomem a samolepícím obrázkem. Moc si to všichni užili a foto si je možné prohlédnout jak na stránkách zmíněné farmy, tak ve fotogalerii školy.

Datum vložení: 22. 6. 2021 11:06
Datum poslední aktualizace: 22. 6. 2021 12:04