Den pro školu

PROJEKT - DEN PRO ŠKOLU
V pátek 2.12.2022 proběhla pro žáky naší školy přednáška na téma „můj životní příběh“.
Žáci druhého stupně měli možnost vyslechnout životní příběh dobrovolníka Michala Šálky...

PROJEKT - DEN PRO ŠKOLU

V pátek 2.12.2022 proběhla  pro žáky naší školy přednáška  na téma „můj životní příběh“.

Žáci druhého stupně měli možnost vyslechnout  životní příběh dobrovolníka Michala Šálky.

Dobrovolník velmi poutavě vyprávěl svůj životní příběh, kdy z problémového kluka, který nechodil do školy a propadal, vyrostl muž, který pochopil, že bez vzdělání není život jednoduchý. Proto začal studovat střední školu a poté si založil vlastní firmu. Dnes je to úspěšný podnikatel, co rád cestuje. Cílem tohoto projektu je motivovat žáky ke studiu na střední škole.

Datum vložení: 6. 12. 2022 19:00
Datum poslední aktualizace: 6. 12. 2022 19:03