Cvičení v přírodě - 2.B a 3.B

První společnou akcí letošního školního roku 2022 / 2023 bylo CVIČENÍ V PŘÍRODĚ.
Po nácviku opuštění budovy školy v případě požáru a seznámení s pravidly bezpečnosti a chování při akci jsme se plni očekávání vydali na cestu.
Naším cílem byly Janáčkovy sady. Již ve Sládkově ulici jsme začali ...

První společnou akcí letošního školního roku 2022 / 2023 bylo CVIČENÍ V PŘÍRODĚ.

Po nácviku opuštění budovy školy v případě požáru a seznámení s pravidly bezpečnosti a chování při akci jsme se plni očekávání vydali na cestu.

Naším cílem byly Janáčkovy sady. Již ve Sládkově ulici jsme začali s plněním disciplín – chůze ve vyvýšeném terénu , běh do kopce a z kopce. Cestou jsme pozorovali přírodu , dopravní značky a také chování lidí kolem nás.

V POHÁDKOVÉM LESE jsme řešili kvíz s pohádkovými postavami a pokračovali jsme na dětské hřiště za botanickou zahradou. Tam nás čekala relaxace a zábava. Pak už následovala cesta zpět ke škole.

První společná akce se vydařila.

Datum vložení: 15. 9. 2022 20:40
Datum poslední aktualizace: 15. 9. 2022 20:45