2.B a 3.B v knihovně

V jedné lidové říkance se praví : „Přišlo jaro do vsi ,kde jsi zimo ,kde jsi? Byla zima mezi námi a teď už je za horami…..“ tak letos stále za horami není. Je chladno , sníh se střídá s deštěm a jaro máme jen podle názvu měsíce v kalendáři .

V jedné lidové říkance se praví : „Přišlo jaro do vsi ,kde jsi zimo ,kde jsi? Byla zima mezi námi a teď už je za horami…..“ tak letos stále za horami není. Je chladno , sníh se střídá s deštěm a jaro máme jen podle názvu měsíce v kalendáři .

Ale počasí navzdory se vydáváme do Regionální knihovny v Teplicích na besedu o jaru a Velikonocích.

Díky milé paní knihovnici se dozvídáme spoustu zajímavostí a připomínáme si vše , co už známe a víme.

Příjemně strávený čas zakončíme pohádkou z cyklu „ Chaloupka na vršku „ a exkurzí do oddělení dětské knihy.

Datum vložení: 9. 4. 2023 21:43
Datum poslední aktualizace: 9. 4. 2023 21:48