Keramický kroužek

Vedoucí kroužku: Ing. Iva Dragounová

Na začátku školního roku 2013/2014 byl ze strany žáků nebývalý zájem o práci s keramickou hlínou.

Utvořil se tedy jeden kroužek “prvňáčků“, kde pracuje Karolínka Müllerová, Mireček Ferko, Drahuška Dřínková, Radeček Ganyo a Jaruška Zelenková. Scházíme se vždy ve středu od 11.50 hod. do 13.00 hod. Druhý kroužek je nazván „lehce pokročilí“ a schází se vždy v úterý v čase od 13.00 hod. do 14.00 hod. S radostí tam tvoří Sára Horváthová, David Demeter, Kristýnka Adiová, Honza Zelenka ze čtvrté třídy, Vašík Loudil, Anička Košťálová, Romanka Bubnárová, Pepa Němec, Andrej Decker, Dominik Gažo a Dan Kubík z páté třídy. Své prvotiny vystavili na obdiv kamarádům v prvním patře na chodbě již v polovině října. Další práce s vánoční tematikou školní veřejnosti představí na začátku prosince opět na chodbě v prvním patře. Věříme, že se díla budou líbit aspoň tak, jak se tvůrcům líbila jejich tvorba.